O nas

O nas

Kim jesteśmy?

Wiemy, że księgowość może być zawiła. Właśnie dlatego chcemy o niej mówić prosto i zrozumiale. Za dobrze wykonaną pracą stoją nie tylko wysokie, specjalistyczne kompetencje, lecz także umiejętność słuchania i rozumienia potrzeb. Twoich potrzeb.

Specjalizujemy się w finansach, rachunkowości, podatkach, kadrach i płacach. Współpracujemy zarówno z małymi i średnimi przedsiębiorstwami z Polski, jak i z polskimi oddziałami międzynarodowych firm. Mamy doświadczenie w pracy dla różnych branż, m.in. produkcyjnych, e-commerce, handlowych, z obszaru nowoczesnych technologii, consultingu oraz usług.

 

Jak pracujemy?

  • Możemy współpracować zarówno całkowicie zdalnie, jak i w bezpośrednim kontakcie. Wybór należy do Ciebie.
  • Wykorzystujemy nowoczesne technologie do prowadzenia ksiąg rachunkowych czy załatwiania spraw z urzędami, co pozwala pracować szybciej i efektywniej.
  • Księgowością zajmujemy się kompleksowo, dlatego pozostanie Ci tylko regulować swoje podatki i inne należności. Reszta jest na naszej głowie.
  • Nie boimy się trudnych transakcji. Do Twojej sytuacji podejdziemy indywidualnie, proponując rozwiązania, które zoptymalizują Twoje działania.

 

Poznajmy się bliżej!

Stawiamy na autentyczne relacje i rozwiązania dopasowane do Twoich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że to właśnie poznawanie się i uważne słuchanie pozwala być elastycznym. Spotkajmy się – w biurze, online czy na rozmowie telefonicznej.

 

Czerp z naszej wiedzy i doświadczenia.

Prezes – Bartosz Stawski – przeprowadzi Cię przez meandry księgowości: nawet te najbardziej zawiłe. Jest doktorantem na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz autorem wielu naukowych publikacji  w zakresie rachunkowości. Legitymuje się certyfikatem księgowym wydanym przez Ministerstwo Finansów o numerze 68822/2015. Były i obecny wykładowca m.in. Uniwersytetu Wrocławskiego, czy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz prelegent na kursach i konferencjach branżowych i naukowych.

Nasz zespół tworzą ambitni specjaliści – absolwenci kierunków ekonomicznych, certyfikowani w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz księgi przychodów i rozchodów. Każdy z nas to zupełnie inna osobowość, ale łączy nas pasja i misja, aby pomagać w prowadzeniu biznesu i optymalizowaniu działań. Lubimy rozmawiać, analizować i wnikliwie przyglądać się każdej sprawie. Przychodząc do nas, dostaniesz swojego opiekuna, który będzie czuwał nad Twoją firmą.

Umów się na spotkanie i poznaj nas osobiście!

 

Nasze certyfikaty

Posiadamy:

  • Certyfikat księgowy uprawniający do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych nr 68822/2015
  • Certyfikat Rzetelnej Firmy – BIG
  • Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego wydany przez Centrum Informacji Księgowe

Należymy także do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Nasze