Dolnośląskie Centrum Księgowe to licencjonowane biuro rachunkowe. Zapewniamy profesjonalną obsługę księgową, podatkową oraz kadrowo-płacową małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z całego kraju, o różnej formie prawnej i profilu działalności, a także fundacji i stowarzyszeń.
Posiadamy liczne certyfikaty i wyróżnienia świadczących o naszej wiedzy, doświadczeniu i profesjonalizmie, m.in.: Certyfikat Księgowy wydany przez Ministerstwo Finansów, Certyfikat Rzetelnego Biura Rachunkowego wydany przez Centrum Informacji Księgowej oraz Certyfikat Rzetelnej Firmy wydany przez Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej.
Jesteśmy również członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.
Nasze usługi świadczymy kompleksowo. Doradzamy zarówno w kwestii zakładania firmy, wyboru optymalnej formy opodatkowania, jak i w bieżących sprawach, tak by zoptymalizować zobowiązania podatkowe naszych klientów. Współpracujemy z doradcami podatkowymi i biegłymi rewidentami.
Obsługę przedsiębiorstw prowadzimy w oparciu o licencjonowane przez Ministerstwo Finansów programy księgowe gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. Ponosimy pełną odpowiedzialną cywilnoprawną za rozliczenia podatkowe, dlatego posiadamy odpowiednie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z sumą gwarancyjną przekraczającą 0,5 mln złotych.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – oferujemy mu takie rozwiązania, by zapewnić komfort pracy i prowadzenia działalności gospodarczej.

Bartosz Stawski

Właściciel i Prezes Zarządu Dolnośląskiego Centrum Księgowego. Absolwent Finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, nauczyciel akademicki przedmiotów związanych z rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Doświadczony praktyk, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy i kierowaniu biurem rachunkowym, zajmując się rozliczaniem małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Główny księgowy spółek należących do grup kapitałowych, również spółek akcyjnych z kapitałem zagranicznym. Swoje doświadczenie w służbach finansowo-księgowych zdobywał również w audycie finansowym w jednej z największych firm audytorskich w Polsce. Twierdzi, że nie ma problemów, których nie da się rozwiązać.